klidné bydlení na rozhraní Vinohrad a Vršovic

EN | RU


O projektu luxusních mezonetů

Dovolujeme si vám nabídnout projekt výstavby luxusních půdních mezonetových bytů v atraktivní lokalitě na rozmezí Vršovic a Vinohrad, ul. Ruská 26. Byty se nachází v šestém a sedmém nadzemním podlaží secesního domu s výtahem. Výstavba bude dokončena v polovině roku 2011, což budoucímu majiteli umožňuje zvolit si materiály a zařizovací předměty dle individuálního přání. Plánovaná realizace výstavby je projektována ve vysokém standardu a zároveň nabízíme služby bytového designera a individuální přístup k Vašim klientským změnám.

Lokalita se vyznačuje klidným prostředím s výhledem do zeleně, je v blízkosti do centra města, což zajišťuje plnou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. Ze všech bytů je překrásná vyhlídka na větší část Prahy. Možnost aktivního i pasivního odpočinku nabízí blízké Heroldovy sady, kde se nachází i hřiště a další vybavení pro děti. V blízkosti nemovitosti najdete metro stanice Jiřího z Poděbrad (660 m), tramvajovou zastávku Ruská (230 m), autobusové spojení BUS, zastávka Slovinská (310 m). K nejbližší občanské vybavenosti se řadí bankomat ČSOB, pošta, lékárna U Bílé labutě, tělocvična Sokol Praha Vršovice a příjemné posezení naleznete v restauraci Neklid (50 m).

Všechny byty jsou v osobním vlastnictví a lze je financovat prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření. V případě potřeby zajistíme financování „na klíč“.

Náš tým je připraven splnit vaše sny !